Ve středu 2. 10. 2019 byla otevřena 3. nová, v pořadí již 10. prodejna MK Centrum české keramiky s projektovým centrem RAKO, které je doplněno 15 vzorovými kójemi keramických obkladů. Prodejna se nachází na východě Moravy ve městě Zlíně. Je to dosud zatím jediná prodejna MK, která byla otevřena v nákupním centru, konkrétně v Prodejní pasáži Terno, na adrese tř. Tomáše Bati 419.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

V nové prodejně o rozloze cca 350 m2, jejíž součástí je projektové centrum RAKO, můžete mimo jiné vidět také 15 ukázkových koupelen s obklady a dlažbami zn. RAKO a zařizovacími předměty předních českých výrobců RAVAK a JIKA. Komplexní nabídku značky RAKO doplňuje speciální stavební chemie RAKO System pro systémové aplikace v oblasti přípravy podkladu a lepení, spárování, čištění a údržby.

 

                                                

 

Stejně jako ostatní nově otevřené prodejny např. v Liberci či Ostravě, tak i tato představuje nový koncept prezentace obkladů a dlažeb. Cílem bylo zachovat prostor vzorkovny, její krásu, čistotu a minimalismus, ale přesto prezentovat co nejvíce ze sortimentu obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů. Myslíme, že toto se podařilo a vznikla tak tato nová prodejna, jejíž součástí je projektové centrum RAKO přizpůsobené potřebám odborné veřejnosti. Pod značkou RAKO Object naleznou v prodejně architekti, projektanti ucelený systém vzájemně se doplňujících sérií s důrazem na vysoké technické požadavky.

 

     

 

Nechybí zde, stejně jako na předchozích prodejnách, ani multifunkční informační kiosek, na kterém naleznete kompletní sortiment obkladů a dlažeb RAKO, stavební chemie RAKO System a spoustu inspirací. Věříme, že tato skvělá interaktivní technologie Vám ušetří spoustu času při hledání a nejen Vám, ale i našim vyškoleným prodejcům, kteří Vám se vším rádi pomohou. 

Součástí projektového centra je také magnetická tabule Magnet tiles. Tabule Vám může být nápomocna při výběru skladby obkladů a doplňků, formátů či barev.  

 

                           

     

Mezi standardní služby prodejny patří odborné poradenství od našich vyškolených prodejců, rozvoz zakoupeného zboží nebo třeba zpracování grafických návrhů. Grafické návrhy Vám vytvoříme dle Vašich představ, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od obdržení všech potřebných podkladů. Navíc v případě odběru zboží z grafického návrhu v min. hodnotě 20 000 Kč vč. DPH Vám bude vrácena záloha, tudíž bude Váš návrh zcela zdarma.

Přijďte nás navštívit. Máme otevřeno každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 8:30 do 12:00 hodin.

Věříme, že se Vám naše prodejna bude líbit a bude pro Vás dostatečnou inspirací při výběru.

 

 

Aktualizováno dne: 15.10.2019