Od pondělí 10.5. jsou naše prodejny OTEVŘENY! Těšíme se na vaši návštěvu.

Profil společnosti


Historie společnosti MK sahá až do roku 1993, kdy byla 
založena panem Ing. Jiřím Staňkem, který postupně vybudovat úspěšnou a rozvíjející se rodinnou firmuOd počátku zapojil do podnikání manželku a postupně i dceru Ing. Markétu Dvořáčkovou, která firmu v roce 2020 převzala a stala se její jedinou majitelkou. 

Po celou dobu své existence se společnost MK zabývá především prodejem obkladů, dlažeb a výrobků s keramikou souvisejících a má za sebou tedy již 27 let zkušeností v tomto oboru. Ačkoliv je v tomto přístup vedení firmy k obchodní strategii poněkud konzervativní, výsledkem je pozice největšího specialisty na obklady a dlažby od českého výrobce značky RAKO. Svým přístupem k velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům a každoročním růstem obratu zaujímá na českém trhu s keramikou silnou pozici. 

 

   

 

Postupem času bylo po České republice vybudováno devět Center české keramiky, přičemž nejnovější bylo otevřeno 2.10.2019 ve Zlíně. Další prodejny je možné vidět v Praze, Rakovníku, Roudnici nad Labem, Liberci, Hradci Králové, Olomouci, Brně a Ostravě. Tato obchodní síť dokáže, ve spolupráci s obchodními partnery a maloobchodními zákazníky, prodat více než 1,5 mil. m2 obkladových keramických materiálů za rok.  

Všechny prodejny jsou řešeny s důrazem na přehlednost prezentace prodávaného sortimentu, jednoduchá a fungující řešení. Prodejny jsou přizpůsobeny potřebám maloobchodních zákazníků i odborné veřejnosti z řad architektů, projektantů, zástupcům stavebních firem a v neposlední řadě řemeslníků. Sortiment českých obkladů a dlažeb RAKO je doplněn stavební chemií a zařizovacími předměty osvědčených českých výrobců jako je JIKA, RAVAK a dalších.  

Samozřejmostí je zpracování grafických návrhů nejen koupelen, technické poradenství a zajištění dopravy. Přijďte se podívat na naše prodejny nebo nakupujte zde na našem e-shopu.     

Trvalá snaha o zkvalitňování veškerých služeb a činností, ale především úroveň obsluhy a vystaveného zboží, logistiky, skladového hospodářství, marketingu a rozumná cenová politika jsou a budou i nadále hlavními momenty, které mají za cíl udržet firmu i v příštích letech v „dobré kondici“. Kvalita českého zboží a spokojenost našich zákazníků nás dlouhodobě přesvědčují o tom, že volba prodávat české obklady a dlažby byla, je a bude ta správná.

  

Centra české keramiky 

 - Rakovník, Praha, Hradec Králové, Liberec, Roudnice nad Labem, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín

 

               

 

Proč si  vybrat MK?

·         27 let zkušeností v oboru

·         Jistota zavedené české firmy

·         Odborné a technické poradenství

·         Individuální přístup

·         Portfolio tradičních českých dodavatelů

·         Záruka kvality