Koronavirus, COVID-19: Od 2. 5. 2020 platí na všech našich prodejnách běžná otevírací doba ! Více informací zde...

Profil společnosti

Historie společnosti MK sahá až do roku 1993, kdy byla založena jediným majitelem a zároveň jednatelem, panem Ing. Jiřím Staňkem, který je v čele této úspěšné a stále se rozvíjející společnosti až doposud. Jelikož jedním z jeho cílů bylo vést ryze českou rodinnou firmu, postupně obsadil rozhodující funkce v obchodním a ekonomickém úseku nejbližšími členy své rodiny.

Po celou dobu své existence se společnost MK zabývá především prodejem obkladů, dlažeb a výrobků s keramikou souvisejících a má za sebou tedy již 25 let zkušeností v tomto oboru. Ačkoliv je v tomto přístup vedení firmy k obchodní strategii poněkud konzervativní, výsledkem je pozice největšího specialisty na obklady a dlažby od českého výrobce značky RAKO. Svým přístupem k velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům a každoročním růstem obratu zaujímá na českém trhu s keramikou silnou pozici.

 

   

 

 

Postupem času bylo po České republice vybudováno deset Center české keramiky, přičemž nejnovější bylo otevřeno 2.10.2019 ve Zlíně. Další prodejny je možné vidět například v Praze, Rakovníku, Roudnici nad Labem, Liberci, Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Brně nebo v Rožnově pod Radhoštěm. Tato obchodní síť dokáže prodat ve spolupráci s obchodními partnery a maloobchodními zákazníky více než 1,6 mil. m2 obkladových keramických materiálů za rok. V současnosti zaujímáme s tímto objemem prodaného zboží přední pozici mezi velkoobchody s obkladovými materiály.

Špičkové zboží si zaslouží odpovídající prezentaci, a proto je na všech Centrech české keramiky zboží vystaveno na úrovni, která je zákazníky považována za velmi vysokou. Obklady a dlažby jsou v desítkách koupelen vhodně doplněny o sprchové kouty, vany, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a řadu dalších výrobků doplňujících keramiku od předních českých výrobců.

   

Trvalá snaha o zkvalitňování veškerých služeb a činností, ale především úroveň obsluhy a vystaveného zboží, logistiky, skladového hospodářství, marketingu a rozumná cenová politika jsou a budou i nadále hlavními momenty, které mají za cíl udržet firmu i v příštích letech v „dobré kondici“. Kvalita českého zboží a spokojenost našich zákazníků nás dlouhodobě přesvědčují o tom, že volba prodávat české obklady a dlažby byla, je a bude ta správná.

  

Centra české keramiky 

 - Rakovník, Praha, Hradec Králové, Liberec, Roudnice nad Labem, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín

 

                

 

Proč si  vybrat MK?

·         Máme 25 let zkušeností v oboru a tým proškolených odborníků.

·         U nás máte jistotu zavedené české firmy.

·         Naší předností je profesionální přístup.

·         Máme přímý a intenzivní kontakt s výrobcem.

·         Jako firma prodávající výhradně české zboží máme zaručenou nejvyšší míru podpory přímo od výrobce.

·         Centrum české keramiky je pro zákazníky zárukou tradiční kvality.

·         Výlučnost nám dává jedinečnou možnost se v maximální míře podílet na reklamních akcích a projektech výrobce