3D graphic design of bathrooms

Grafický návrh koupelny je velice užitečnou pomůckou při rozhodování o vhodném rozložení zařizovacích předmětů, jakými jsou např. umyvadlo, vana či sprchový kout, WC a nebo rozložení koupelnového nábytku, ale i celkové barevnosti vaší koupelny. Grafický návrh vám také pomůže vyřešit otázku o vhodném využití celého prostoru místnosti. Pokud si nejste jisti, zda se vám do koupelny vejde vana i sprchový kout a nebo nevíte jestli prostor nebude příliš stísněný, je grafický návrh ideálním řešením. • Nejste si jisti výběrem obkladů a dlažeb?
 • Obáváte se, že vaše koupelna bude působit příliš tmavě?
 • Nevíte, jestli zvolit sprchový kout nebo vanu?
 • Do you want to make sure your choice is the right one?

Využijte možnosti vytvoření grafického návrhu BASIC ZDARMA!

Stačí pokud si u nás necháte vytvořit grafický návrh a následně odeberete zboží z grafického návrhu v hodnotě nad 20 000 Kč vč. DPH. Následně vám odečteme částku za grafický návrh, tj. 1.500 Kč v případě zvolení varianty BASIC, z vaší objednávky za zboží, tudíž bude vizualizace zcela Gratis!!!

Pokud si zvolíte variantu PROFI a odeberete zboží za nejméně 20 000 Kč vč. DPH, bude vám z vaší objednávky odečtena částka 1.500 Kč, tudíž vás grafický návrh bude stát pouze 500 Kč.


Ukázky grafických návrhů

Varianty zpracování grafických návrhů

Nabízíme několik variant zpracování grafických návrhů:

Kod Varianta Počet návrhů 1) Počet úprav obkladu 2) Počet pohledů 3) Cena * Cena při odběru nad 20.000 Kč
GNBAS BASIC 1 1 4 1.500 Kč 0 Kč
GNPRO PROFI 2 2 8 2.000 Kč 500 Kč
GNWC WC** 1 1 3 400 Kč 400 Kč

Ceny za grafické návrhy jsou uvedeny včetně DPH.
*Při odběru zboží z grafického návrhu v hodnotě 20.000 Kč vč. DPH Vám bude vrácena záloha 1.500 Kč, a to bez ohledu na zvolenou variantu vizualizace, kromě varianty WC, u níž je záloha nevratná.
** V případě, že WC není součástí koupelny, ale je v oddělené, samostatné místnosti.

Příplatky Změna série4) Další úprava obkladu 5) Návrh dle grafika 6) Příplatek za tisk 7) Kladečský plán ***
GNPZS GNPUO GNPNG GNPPT GNPKP
Cena 500 Kč 300 Kč 1.000 Kč 100 Kč 600 Kč

*** Kladečský plán není možné realizovat na prodejně v Brně, Olomouci a Hradci Králové.

1) Počet návrhů
Jednotlivé grafické návrhy koupelen se mohou lišit sérií a skladbou obkladu, rozmístěním zařizovacích předmětů, nik a přizdívek. Návrhy jsou zpracovány na určitý půdorys, který v rámci jednoho návrhu musí být zachován. V rámci jednoho grafického návrhu máte nárok na 1 variantu skladby a 1 sérii obkladu (dle zvolené varianty).

2) Počet úprav obkladu
Možnost provedení dodatečných úprav (změna skladby obkladu či barevného provedení) v rámci jedné vybrané série obkladu. Do těchto úprav nelze zahrnout změnu série ani změnu půdorysu.

3) Počet pohledů
Pohledy do koupelny z různých úhlů. V rámci návrhu je vždy pohled shora a z rohů místnosti. V ceně je navíc také okótovaný půdorys ve formátu PDF a soupis materiálu.

4) Změna série
Příplatek za změnu série v grafickém návrhu.

5) Další úprava obkladu
V případě vyčerpání počtu možný úprav v rámci objednané varianty grafického návrhu, můžete přiobjednat další úpravu obkladů koupelny v rámci jedné série obkladů (viz. bod 2).

6) Návrh dle grafika
Pokud nemáte představu o skladbě obkladu, můžete nechat návrh na uvážení grafika, jak obklad navrhne, případně umístí vybrané dekory a listely.

7) Příplatek za tisk
Příplatek za grafický návrh v tištěné podobě.

8) Kladečský plán
Slouží jako podklad nebo pomocný prostředek pro řemeslníky pro kontrolu skladby a pokládky obkladu dle grafického návrhu, a to na úrovni rozložení prostoru na jednotlivé dvourozměrné plochy. Kladečský plán neslouží jako technická dokumentace pro stavbu.

Podmínky grafických návrhů

Platba za objednanou variantu grafického návrhu se provádí předem ještě před započetím prací tj. při předání podkladů.

Příplatky ke grafickým návrhům se hradí při objednání příplatku ke grafickému návrhu. Příplatky jsou nevratné.

Grafický návrh zdarma získáte v případě objednání varianty BASIC a následném odběru zboží (obklady, dlažby či zařizovací předměty) z grafického návrhu v hodnotě nad 20.000 Kč vč. DPH.

Při odběru zboží z grafického návrhu v hodnotě 20.000 Kč vč. DPH vám bude vrácena záloha 1500 Kč, a to bez ohledu na zvolenou variantu vizualizace, kromě varianty WC, u níž je záloha nevratná.

Záloha je vratná max. do ½ roku od objednání grafického návrhu.
Při nákupu zboží přes e-shop či přes další obchodní firmu se částka za vizualizace nevrací.

Jestliže bude zboží odebráno přes stavební firmu či jiného velkoobchodního zákazníka, který u nás běžně nakupuje za velkoobchodních podmínek, vrátíme taktéž částku 1.500 Kč z řádně zaplacené varianty vizualizace, kromě varianty WC. V tomto případě je ale nezbytnou podmínkou, aby byl na fakturách a ostatních dokladech uveden vždy stejný zákazník. Pokud nebude uveden stejný zákazník, nejsme povinni uhrazené částku za grafický návrh vrátit.

Po předání všech podkladů zpracujeme grafický návrh, který vám bude zaslán e-mailem v elektronické podobě. Na přání je možné předat grafický návrh v tištěné podobě (za příplatek).


Termín zpracování vizualizace

Grafický návrh bude zpracován nejdéle do 5 pracovních dnů od obdržení všech potřebných podkladů.


Podklady pro grafický návrh

Pro zpracování grafického návrhu stačí vyplnit formulář, který naleznete v odkazu níže nebo na našich prodejnách, kde Vám s ním pomohou naši vyškolení prodejci. Můžete nám ho zaslat e-mailem na info@mk-rako.cz nebo na e-mail Vámi vybrané prodejny. K formuláři přiložte také náčrtek půdorysu místnosti Formulář si můžete vyplnit sami nebo na naší prodejně za pomoci prodejců, kteří Vám s ním rádi pomohou.

Formulář ke stažení zde.


Náčrtek místnosti musí obsahovat:
 • rozměry stěn a výšku stropu
 • šířku a délku místnosti
 • výšku a šířku oken a dveří a jejich vzdálenosti od rohů místností, výšku parapetů nad zemí
 • směr otevírání dveří
 • půdorysné a výškové rozměry přizdívek, nik atd.
 • zakreslení přívodů vody a odpadů a rozmístění zařizovacích předmětů
 • v případě podkrovní místnosti je třeba přiložit řez místností se znázorněnou šikminou vč. rozměrů (délka šikminy, výška zdi pod šikminou, výška stropu)

Ukázky kompletního zpracování grafických návrhů